• ( Rozmiar: uniwersalny )

235.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier pobranie 24.99
Dostępność 24 szt.

Zamówienie telefoniczne: 571 423 516

Zostaw telefon
Lampka LED Cardiff marki House Nordic to nowoczesny lampion LED do ogrodu, który łączy subtelne światło z funkcją głośnika bluetooth. Kompaktowa forma o wysokości 21 cm i szerokości 18 cm sprawia, że świetnie odnajduje się na stole tarasowym, przy leżaku lub na balkonie. Biały korpus i delikatna linia nadają jej lekki, współczesny charakter, dzięki czemu z łatwością wpisuje się w aranżacje outdoorowe.

Światło i muzyka, które budują nastrój
To nie jest zwykła lampka dekoracyjna. Cardiff działa jak nowoczesny lampion na taras, który po zmroku tworzy przyjemną atmosferę, a w ciągu spotkania pozwala odtwarzać ulubioną muzykę bez dodatkowych urządzeń ustawionych wokół. Takie połączenie sprawia, że jedna dekoracja spełnia dwie funkcje i pomaga uporządkować przestrzeń wypoczynkową.

Wbudowane źródło LED o mocy 1,2 W daje nastrojowe, energooszczędne światło, idealne do wieczornego relaksu. To rozwiązanie, które dobrze sprawdza się tam, gdzie liczy się klimat, wygoda i mobilność - na balkonie w bloku, na tarasie przy domu czy w przydomowej strefie lounge.

Stworzona do ogrodu, tarasu i na balkon
Dzięki klasie szczelności IP44 lampka została przystosowana do użytkowania na zewnątrz. Oznacza to większy komfort podczas codziennego korzystania - możesz ustawić ją w miejscu narażonym na wilgoć czy przypadkowe zachlapanie, bez obaw o jej działanie. To praktyczny lampion ogrodowy dla osób, które chcą korzystać z oświetlenia dekoracyjnego nie tylko od święta, ale przez cały sezon.

Biały kolor dodatkowo podkreśla nowoczesny styl modelu Cardiff. Taka forma dobrze komponuje się z jasnymi tekstyliami, donicami, meblami wypoczynkowymi i współczesnymi aranżacjami zewnętrznymi, dlatego lampion na balkon lub taras nie dominuje przestrzeni, lecz elegancko ją dopełnia.

Mały format, duża wygoda na co dzień

Wbudowany głośnik bluetooth - możesz szybko połączyć lampkę ze smartfonem i stworzyć odpowiedni klimat bez plątaniny kabli.
Oświetlenie LED 1,2 W - delikatnie rozjaśnia otoczenie, sprzyjając odpoczynkowi i wieczornym spotkaniom.
Kompaktowy rozmiar 21 cm wysokości - łatwo ustawisz ją nawet na mniejszym stoliku balkonowym lub pomocniczym.
Tworzywowa obudowa - lampka jest lekka, więc bez trudu przeniesiesz ją tam, gdzie akurat spędzasz czas.
Nowoczesna, biała forma - pasuje do wielu aranżacji outdoorowych i wygląda świeżo przez cały sezon.


Dekoracyjny akcent, po który chętnie sięgasz wieczorem
Cardiff to doskonały wybór, jeśli szukasz dekoracyjnego oświetlenia zewnętrznego, które robi więcej niż tylko świeci. Jako nowoczesny lampion LED pomaga zbudować przytulny nastrój, a jednocześnie wprowadza do przestrzeni funkcję audio. To praktyczna dekoracja do ogrodu, na taras i balkon, która pozwala w prosty sposób zamienić zwykły wieczór w bardziej komfortowy i nastrojowy czas na świeżym powietrzu.
Kolor:
biały
Materiał:
polipropylen
Typ lampy:
Oświetlenie ogrodowe
Producent:
House Nordic ApS
Stopień ochrony:
IP44
Wysokość (cm):
21
Szerokość (cm):
18
Głębokość (cm):
18
Kolor::
biały
Rodzaj materiału:
polipropylen
Kolor podstawy:
biały
Materiał podstawy:
polipropylen
Oprawa żarówki:
LED
Liczba źródeł światła:
1
Materiał klosza:
polipropylen
Kolor abażuru:
biały
Moc żarówki:
1,2W
Liczba sztuk w zestawie:
1
Rodzaj opakowania:
Sztuka
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Ostatnio oglądane produkty