• Ławka Benidorm 140cm naturalna tekowa ( Rozmiar: uniwersalny )

1040.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier pobranie 24.99
Dostępność 24 szt.

Zamówienie telefoniczne: 571 423 516

Zostaw telefon
Ławka Benidorm marki Intesi to drewniana ławka do przedpokoju o szerokości 140 cm, wykonana z naturalnego drewna tekowego i wykończona w półmacie. Prosta forma bez oparcia, ciepły odcień drewna i skandynawska lekkość sprawiają, że ten model łączy codzienną wygodę z ponadczasowym wyglądem. To praktyczne siedzisko do przedpokoju, kuchni lub jadalni, które pomaga uporządkować przestrzeń i wprowadza do wnętrza naturalny charakter.

Skandynawska prostota, która ociepla wnętrze
Benidorm świetnie wpisuje się w aranżacje, w których liczy się spokój formy i autentyczność materiałów. Naturalne drewno tekowe ma wyrazisty rysunek, dzięki czemu ławka nie wygląda anonimowo i staje się subtelną dekoracją pomieszczenia. Skandynawski styl tego modelu ułatwia dopasowanie go do jasnych ścian, drewnianych podłóg, plecionych dodatków i minimalistycznych mebli.

To ławka drewniana, która dobrze prezentuje się zarówno przy wejściu do domu, jak i ustawiona przy stole. Bez zbędnych ozdobników, ale z wyraźnym charakterem, pomaga stworzyć wnętrze przytulne, uporządkowane i gotowe na codzienne użytkowanie.

Ławka do przedpokoju, kuchni i jadalni
Szerokość 140 cm pozwala wygodnie usiąść nawet trzem osobom, dlatego model Benidorm sprawdzi się nie tylko jako ławka do przedpokoju, ale również jako dodatkowe miejsce przy stole. Głębokość 35 cm pomaga ustawić mebel nawet w węższym korytarzu, gdzie liczy się każdy centymetr. Wysokość 48 cm ułatwia wygodne siadanie, na przykład podczas zakładania obuwia lub krótkiego odpoczynku po powrocie do domu.

Brak oparcia daje większą swobodę ustawienia - ławkę możesz wsunąć pod stół albo dosunąć do ściany, by nie zabierała cennej przestrzeni. To dobry wybór dla osób, które szukają mebla prostego, trwałego i naprawdę użytecznego na co dzień.

Drewno tekowe, które dobrze znosi codzienność
Drewno tekowe cenione jest za trwałość i naturalną odporność w użytkowaniu, dlatego ławka zachowuje estetyczny wygląd przez długi czas. Półmatowe wykończenie podkreśla strukturę drewna, a jednocześnie sprawia, że całość wygląda szlachetnie i naturalnie. To mebel, który nie przytłacza wnętrza, ale daje wyraźne poczucie solidności.


Naturalne drewno tekowe - zyskujesz trwałą ławkę drewnianą, która dobrze sprawdza się w intensywnie używanych wnętrzach
Szerokość 140 cm - wygodne miejsce dla 2-3 osób w przedpokoju, kuchni lub jadalni
Głębokość 35 cm - łatwiej dopasujesz ławkę na korytarz i do mniejszych przestrzeni
Forma bez oparcia - możesz wsunąć ją pod stół lub ustawić przy ścianie, oszczędzając miejsce
Naturalny kolor i półmat - ławka skandynawska wnosi do wnętrza ciepło i nie wychodzi z mody
Konstrukcja na dwóch stabilnych nogach - zapewnia pewne podparcie podczas codziennego użytkowania
Montaż własny - łatwiej wniesiesz mebel do mieszkania i przygotujesz go do ustawienia w wybranym miejscu
Kolor:
naturalny
Materiał:
drewno
Waga (kg):
10
Styl:
skandynawski
Producent:
Intesi
Wysokość (cm):
48
Szerokość (cm):
140
Głębokość (cm):
35
Maksymalne obciążenie (kg):
110
Rodzaj podstawy:
2 nogi
Wymaga montażu:
tak
Kolor siedziska:
naturalny
Materiał siedziska:
drewno tekowe
Rodzaj materiału:
drewno tekowe
Kolor podstawy:
naturalny
Materiał podstawy:
drewno tekowe
Podłokietniki:
nie
Tłumaczenia:
Czeski - Nazwa
Wykończenie tworzywa:
półmat
Liczba sztuk w zestawie:
1
Rodzaj opakowania:
Sztuka
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Ostatnio oglądane produkty