• Pufa Inverness beżowa/ brązowa ( Rozmiar: uniwersalny )

400.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier pobranie 24.99
Dostępność 24 szt.

Zamówienie telefoniczne: 571 423 516

Zostaw telefon
Pufa Inverness marki House Nordic to okrągła pufa futrzana o średnicy 50 cm, osadzona na czterech drewnianych nogach w naturalnym wybarwieniu. Miękkie, białe siedzisko i lekka skandynawska forma sprawiają, że świetnie odnajduje się jako pufa do salonu, sypialni, przedpokoju lub garderoby. To praktyczne siedzisko i dekoracyjny akcent w jednym - gotowe do użycia od razu po rozpakowaniu.

Miękka pufa, która ociepla wnętrze od pierwszego spojrzenia
Biała, futrzana powierzchnia siedziska nadaje modelowi Inverness przytulny charakter i sprawia, że wnętrze staje się bardziej komfortowe wizualnie i w codziennym użytkowaniu. Okrągły kształt łagodzi aranżację, dzięki czemu puf doskonale pasuje do stref wypoczynkowych, przy łóżku lub obok toaletki. To propozycja dla osób, które szukają mebla lekkiego w odbiorze, ale wyrazistego pod względem faktury.

Wysokość 33 cm sprzyja wygodnemu użytkowaniu jako dodatkowe siedzisko albo podnóżek. Średnica 50 cm daje wystarczająco dużo miejsca, by usiąść komfortowo, a jednocześnie pozwala łatwo ustawić pufę nawet w mniejszym pomieszczeniu.

Skandynawski styl i naturalne drewno w zgranym duecie
Ten model został zaprojektowany w estetyce skandynawskiej, dlatego łączy jasną kolorystykę z prostą, lekką formą. Naturalne nogi z drewna sosnowego stabilnie podtrzymują siedzisko i pięknie kontrastują z białą tapicerką. Taki zestaw kolorów dobrze komponuje się z drewnianą podłogą, jasnymi ścianami i miękkimi tekstyliami, tworząc spójną, spokojną przestrzeń.

Pufa na nóżkach prezentuje się subtelniej niż masywne modele stojące bezpośrednio na podłodze, dlatego nie przytłacza wnętrza. To ważna zaleta szczególnie w sypialni, garderobie i przedpokoju, gdzie liczy się zarówno funkcja, jak i wrażenie lekkości.

Jedna pufa, wiele codziennych zastosowań
Inverness to pufa do siedzenia, którą łatwo dopasujesz do rytmu dnia. W salonie sprawdzi się jako wygodny podnóżek przy fotelu, w sypialni jako pomocnicze siedzisko przy łóżku, a w przedpokoju ułatwi zakładanie obuwia. Niska waga sprawia, że bez trudu przeniesiesz ją tam, gdzie akurat jest potrzebna.


Futrzane siedzisko - daje przyjemne odczucie miękkości i dodaje wnętrzu przytulnego charakteru
Okrągła forma 50 cm - łatwo wkomponujesz ją zarówno w większy salon, jak i mniejszą sypialnię
Drewniane nogi z sosny - zapewniają stabilne podparcie i podkreślają skandynawski wygląd
Wysokość 33 cm - wygodna do siedzenia, odpoczynku nóg lub jako pufa do toaletki
Brak montażu - oszczędzasz czas i korzystasz z produktu od razu po dostawie
Maksymalne obciążenie 110 kg - pufa sprawdza się w codziennym użytkowaniu przez domowników
Kolor:
biały
Materiał:
tkanina
Waga (kg):
3,5
Kształt:
okrągły
Styl:
skandynawski
Producent:
Intesi
Wysokość (cm):
33
Szerokość (cm):
50
Głębokość (cm):
50
Maksymalne obciążenie (kg):
110
Rodzaj podstawy:
4 nogi
Wymaga montażu:
nie
Kolor siedziska:
biały
Materiał siedziska:
tkanina
Rodzaj materiału:
drewno sosnowe
Kolor podstawy:
naturalny
Materiał podstawy:
drewno sosnowe
Wykończenie:
futrzane
Tłumaczenia:
Czeski - Nazwa
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Ostatnio oglądane produkty